Главная | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход Вы вошли как Гість | Группа "Гості"Приветствую Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні сайти






Наша історія

        Комунальний заклад Олександрівська середня загальноосвітня школа Дніпропетровського району Дніпропетровської області була збудована в 1978 році за типовим проектом на кошти райвно за клопотанням батьків та місцевої громади. До цього в селі діяла початкова школа, після закінчення якої учні отримували середню освіту в середній школі № 110 м. Дніпропетровська.

     Сьогодні це трьохповерхова будівля з централізованим водопостачанням та опаленнями. В школі – 18 світлих просторих  кабінетів, майстерні, 1 комп’ютерний клас, 2 спортивні зали,  актова зала на 150 місць, їдальня 60 кв.м на 120 місць, бібліотека з читальною залою на 20 місць. Навколо школи велике подвір’я   та стадіон, облаштований нестандартним обладнанням.

    Школу новобудову відкрив перший її директор Шкурат В’ячеслав Іванович (1978 – 1980 роки), за фахом історик, який багато сил та здоров’я поклав під час добудови споруди, завезення меблів та обладнання. Він грамотно організував навчально-виховний процес.

    З 1980 по 1986 рік директором школи працювала Мазур Людмила Пилипівна (українська мова та література). Ця людина змогла відчути «дух» школи, побачити сильні сторони в роботі кожного вчителя і розвивати їх.

     З 1986 по 1988 рік директор школи – Безверха Людмила Олександрівна.

     В 1988 році на загальношкільних зборах директором школи більшістю голосів був вибраний учитель цієї ж школи Шеремет Микола Олександрович, який був справжнім новатором у своїй справі. Він крокував в ногу з часом, втілюючи в життя колективу все творче та інноваційне.

    З 2005 по 2010 рік на посаді директора школи працювала Оленич Людмила Василівна (світова література та російська мова).

   З 2010 року педагогічний колектив очолює Денисенков Сергій Ігорович (біологія).

    Колектив школи стабільний, сформований, згуртований, здатний до творчої та конструктивної діяльності. Кількість педагогічних працівників – 26. Вчителі приїхали в село Олександрівку за направлення вищих навчальних закладів міст Дніпропетровська, Кіровограда, Павлограда, Полтави, Івано-Франківська, Кривого Рогу, Харкова, Вінниці, Луганська. Кожен вчитель креативна, неординарна, ініціативна особистість. 

     Якісний склад колективу: вчителів вищої категорії – 14, 1-ої категорії – 6, спеціалістів – 6. Вчителі, що мають звання: «Заслужений вчитель України» -1, вчитель-методист -4, старший вчитель – 1, «Відмінник освіти України» - 7.

    Основний принцип роботи в школі – від творчого учителя до творчого учня.

    З 2000 року педагогічний колектив працював над проблемою диференціації навчального процесу. Велика заслуга належить вчителю хімії Шеремет Тетяні Михайлівні. Вона стала ініціатором моделі навчання, побудованої на врахуванні індивідуальних нахилів та особливостей кожного учня в умовах школи з профільними групами, а згодом і з профільними класами. Це модель навчального закладу природничо-математичного профілю біолого-хімічного напряму  на базі вищого навчального закладу, переважно на 3-ому ступені навчання.

    Шеремет Т.М. та Шеремет М.О. мають публікації у фахових журналах, є автори програм з хімії для профільних класів.

    Вчителі школи є учасниками Всеукраїнських та обласних науково-педагогічних конференцій (Шеремет Т.М., Милостива І.М, Ходакова А.А.), дипломантами (Оленич Л.В. – 2004 рік) та членами журі обласних конкурсів «Вчитель року» в номінаціях «Світова література – 2004 рік» та «Хімія – 2009, 2010, 2011 роки» (Шеремет Т.М).

   Школа нагороджена Грамотами Міністерства освіти та науки за участь в Міжнародній педагогічній виставці «Освіта 2007, 2008, 2009»,  Грамотами головного управління за активну участь в обласному педагогічному ярмарку «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини» (Шеремет Т.М., Оленич Л.В., Єгорова Л.І., Стадник М.В., Іванченко Л.Л., Русаненко А.О., Аксьонова Л.Г., Ходакова А.А.)

  В 2006 році школа стала призером обласного конкурсу в номінації «Профільне навчання в сільській школі», посівши третє місце.

   В 2008 році стала переможницею в обласному конкурсі на кращий сільський загальноосвітній заклад в номінації «Школа успіху».

  Перед педагогічним колективом стоїть конкретне завдання: стимулювати творче самовдосконалення школярів, підтримувати обдарованих дітей. В центрі уваги – учень, враховуються його особливості, нахили, інтереси, створюються комфортні умови для розвитку його можливостей.

  Організовуючи навчально-виховний процес, колектив створює середовище, в якому дитина зможе адаптуватися до сучасного життя, формує успішну особистість, розвиває практичні навики навчання упродовж усього життя.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода
Погода в Україні
Наша адреса
Індекс:52041 Дніпропетровська область Дніпропетровський район с.Олександрівка вул.Колгоспна,1
Друзі сайту







Олександрівський ліцей © 2024
uCoz